Chráním tebe, chráním sebe!

Milí zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že osobní odběr jsou nyní možné paltit buď on-line, platbou přes účet nebo na prodjeně kreditní kartou. Tímto krokem se snažíme zamezit a chránit před C-19. Od dneška také naše I. linie tj. prodavačky, recepční a obshluha e-shopu jsou vybaveny rouškami. Během následujících dnů tak oblečeme celou firmu. A kde roušky bereme? Šijeme, semkli jsme se a přes víkend ušili prvních 20 ks. Nečekejte a začněte se chránit! Utěrka ze 100% bavlny zachytí až 60%, je to málo? Ale není to nic! Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se až tohle vše bude za námi!

Na Vaše objednávky se moc těšíme a jsme připraveni jak nikdy!

Akční nabídka

AKCE - Kešu oříšky za skvělou cenu!

Máme pro vás skvělou nabídku kešu oříšků natural a to hned ve všech 3 gramážích! Využijte letní cenovou bombu a nakupte i do zásoby!

AKCE - kešu natural

Aktuality

24.6.2020 Uzavírky silnic v okolí Čelčic

Milí zákazníci, od pondělí 15.6. do 18.9. budou probíhat silniční práce na komunikacích v obcích Čelčice, Klenovice na Hané a Čehovice. Chod eshopu zůstává nezměněn, osobní odběry budou stále možné na firemní prodejně od 6:00-17:00. Příjezd do Čelčic bude volný směrem z obce Skalka. Věříme, že si cestu k nám najdete :) Těšíme se na Vaši návštěvu! ... Více

20.5.2020 Sušené maso od Fine Gusto

Skvělé sušené české maso! Nyní máte možnost objednávat hovězí nebo krůtí maso v 4 provedeních. ... Více