Chia semínko bílé

Složení: chia semínko bílé (Jižní Amerika)

Popis produktu:

Výživná chia semínka jsou vhodnou stravou pro sportovce, diabetiky, děti i další skupiny obyvatel. Mají totiž vysokou nutriční hodnotu, obsahují vlákninu a dokáží na sebe vázat vodu. Pěstování ale vyžaduje příhodné podmínky.

Semínka chia mají vysokou schopnost vázat na sebe vodu. Svůj objem dokáží znásobit až dvanáctkrát. Nabobtnáním semen vzniká gel, který se konzumuje samostatně nebo jako součást nápojů, kaší, dá se přidat do jogurtů apod. Hustotu gelu ovlivňuje množství použité tekutiny a doba bobtnání. Gel se vytvoří přibližně po 10 minutách. Tato hydrofilní vlastnost semínek chia pomáhá tělu držet vodu v organismu, což je důležité právě při sportovním výkonu i jakékoliv zvýšené fyzické námaze, kdy organismus bývá více vystaven dehydrataci. Dále gel dokáže zpomalit trávení, dochází tak k postupnému uvolňování energie a přeměně sacharidů na jednoduché cukry

Akční nabídka

Chia semínka za super cenu!

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se pro vás připravit cenovou bombu.  Nyní můžete na našem e-schopu nakoupit Chia semínka za bezkonkurenční cenu.  Využijte naší nabídky na 1000g Chia za cenu 92 Kč!

Aktuality

25.5.2018 Zásady ochrany osobních údajů

Zabezpečení Vašich osobních dat ... Více

10.5.2018 Nový dárek nad 1000Kč!

Ode dneška k nákupu nad 1000Kč získáte dárek Chia bílá 200g! ... Více